Aktualności

Za co odpowiada moduł styków pomocniczych?

Za co odpowiada moduł styków pomocniczych?

Szukasz pomocniczego przekaźnika, który sprawdzi się zarówno w normalnych warunkach, jak i przy przeciążeniach obwodu?  Najlepszym rozwiązaniem będzie moduł styków pomocniczych.

Sposób wykonania

Moduł styków pomocniczych, to elektryczny łącznik mechanizmowy, który cechuje się dużą trwałością mechaniczną i dużą częstością łączeń. Pełni rolę przekaźnika. Dużą zaletą są niewielkie wymiary i masa oraz efektywność działania. Całość zamknięta w jednym module. Mechanizm jest całkowicie bezpieczny i nie stwarza zagrożenia pożarowego. Sprawdzi się nawet w ekstremalnych warunkach z uwagi na to, że do wykonania jego obudowy stosuje się wytrzymały materiał wysokiej jakości. W związku z tym może być stosowany nawet w bardzo niskich, jak i wysokich temperaturach. Kolejnym plusem tego rozwiązania jest dioda LED, która sygnalizuje nam wszelkie nieprawidłowości w działaniu urządzenia.  

Zasada działania

Moduł styków pomocniczych to wspomaganie, które można bez trudu zainstalować niemal w każdym miejscu. W obudowie znajdują się odseparowane styki przełączne (jedna lub trzy pary), których obciążalność wynosi 16A 250V każdy. Doskonale zastąpi urządzenia, których obciążalność jest mniejsza. Moduł zasilany jest napięciem 230 lub 240 woltów. Jest idealnym i uniwersalnym rozwiązaniem, dzięki któremu można załączać, wyłączać i przewodzić prąd zarówno w normalnych warunkach pracy obwodu, jak i przy jego przeciążeniach.

Gwarancja

Każdy moduł styków pomocniczych został wyposażony w 5-letnią gwarancję producenta. Żywotność urządzenia jest bardzo duża, co dodatkowo zachęca do zakupu.

Podsumowując, moduł styków pomocniczych to idealne rozwiązanie zarówno do użytku domowego, jak i na skale przemysłową. Uniwersalność tego urządzenia sprawia, że zyskuje ono na popularności i cieszy się zainteresowaniem coraz większej ilości użytkowników. Stosunkowo niska cena, niebywała jakość materiałów, z których został wykonany, bezpieczeństwo użytkowania, to tylko nieliczne atuty,  które powinny wpłynąć na naszą decyzję o zakupie.   

Pozostałe informacje

25-lecie tworzenia rozwiązań

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi urządzeniami, których katalog niebawem zostanie zaaktualizowany na naszej stronie interenetowej. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego z działem handlowym (+48 506 05 44 04 / 22 649 94 90) ,gdzie mogą Państwo uzyskać wszelkich informacji, dotyczących zmian. Droga mailowa jest do Państwa dyspozycji, pod adresami zamieszczonymi na naszej stronie. ...

AZF-10S

Rozpoczęło się od AZF-1, jako autorskiego rozwiązania firmy POLLIN. Po raz pierwszy zaprezentowany w 1995 roku. Przedstawiona, całkowicie nowatorska konstrukcja AZF-10S szybko znalazła uznanie i zastosowanie w układach automatyki. Z postępującą miniaturyzacją, zmniejszeniu uległy także nasze przełączniki i do dnia dzisiejszego produkowane są w obudowach 3-4 modułowych przeznaczonych do montażu na szyne TH35. Przez 23 lata stał sie wyznacznikiem funkcjonalności ...