O nas

Zdjecie glówne

POLLIN to firma rodzinna założona 1 stycznia 1993 roku przez Wojciecha Polaka, wyznawcę dewizy „perfekcyjna staranność” i do dziś głównego konstruktora oferowanych przez "POLLIN" wyrobów. Jego nowatorskim pomysłom firma zawdzięcza nieustanny rozwój oraz liczne nagrody i wyróżnienia na targach branżowych. Opracowywane i wprowadzane na rynek przez firmę "POLLIN" urządzenia wyznaczają nowe standardy, stając się wzorcem dla innych producentów.

   Bez inwencji Wojciecha Polaka, dziś nie byłyby tak powszechnie stosowane produkty takie jak: LED-owe wskaźniki zasilania (z powodzeniem zastępujące używane wcześniej neonówki), pomiarowe wskaźniki napięcia oparte na miniaturowych diodach LED czy automatyczne przełączniki faz zapewniające ciągłość pracy urządzeń jednofazowych.

   Historia rozpoczęła się w 1991 roku . Z jedną lutownicą w ręku i zwykłym podstawowym miernikiem uniwersalnym. Z mnóstwem pomysłów w głowie i marzeniami o tworzeniu i realizowaniu tychże marzeń. W latach gdzie nie bylo prawie niczego, co mogłoby być pomocne do finalizowania projektów. W czasach gdy kontakt z klientem odbywał się za pomocą budki telefonicznej. Wszystko to wykuło hart ducha i cierpliwość w dążeniu do celu. Owocem jest niespotykana jakość gwarantująca wieloletnie zadowolenie.

   W naszej firmie zapewniamy przyjazne, spokojne warunki pracy. W zamian oczekujemy dokładności, uczciwości i poczucia współodpowiedzialności za losy przedsiębiorstwa. Przez lata udało nam się stworzyć zgrany i oddany zespół, który wraz z narastającymi potrzebami uzupełniamy o kolejnych pracowników.

   W myśl dewizy „perfekcyjna staranność”, naszym mottem jest hasło: "Zawsze, gdy sprzedajemy nasze wyroby ogarnia nas smutek... - one nigdy do nas nie wrócą.". Choć do życia podchodzimy z przymrużeniem oka, sprawy jakości traktujemy niezwykle poważnie. Każdy nasz wyrób wykonywany jest z wielką starannością i poddawany dokładnej kontroli jakości.

   Dla nas ważny jest każdy klient. Dlatego z uwagą wsłuchujemy się w oczekiwania użytkowników, a niejednokrotnie opracowujemy i wykonujemy zmodyfikowane wersje naszych produktów lub całkowicie nowe konstrukcje, dostosowane do potrzeb konkretnego odbiorcy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i samodzielnego przekonania o niezawodności naszych produktów.