O nas

Zdjecie glówne

Zakład  Elektroniczny  "POLLIN"  to firma produkcyjna założona 1 stycznia 1993 roku przez Wojciecha Polaka, wyznawcę dewizy „perfekcyjna staranność” i do dziś głównego konstruktora oferowanych przez "POLLIN" wyrobów. Jego nowatorskim pomysłom firma zawdzięcza nieustanny rozwój oraz liczne nagrody i wyróżnienia na targach branżowych. Opracowywane i wprowadzane na rynek przez firmę "POLLIN" urządzenia wyznaczają nowe standardy, stając się wzorcem dla innych producentów.

Bez inwencji Wojciecha Polaka, dziś nie byłyby tak powszechnie stosowane produkty takie jak: LED-owe wskaźniki zasilania (z powodzeniem zastępujące używane wcześniej neonówki), pomiarowe wskaźniki napięcia oparte na miniaturowych diodach LED czy automatyczne przełączniki faz zapewniające ciągłość pracy urządzeń jednofazowych.

Niemal od początku istnienia przedsiębiorstwa, założyciela wspierała żona – Teresa Polak, która dbała o sprawy biurowe i urzędowe, a także reprezentowała firmę podczas targów branżowych, zapewniając również estetyczny i przyjazny wystrój stoisk firmowych.

Pod koniec lat 90-tych, do rodzinnej ekipy dołączyła Katarzyna Polak – córka właściciela. Wówczas jeszcze studentka, dziś już absolwentka magisterskich studiów menedżerskich na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Katarzyna Polak początkowo zajmowała się sprawami biurowymi, a z upływem czasu zaczęła wykorzystywać zdobytą na studiach wiedzę, przejmując współodpowiedzialność za finanse oraz marketing przedsiębiorstwa.

W roku 2005 do firmy dołączył ostatni członek rodziny, syn właściciela – Łukasz Polak. Najpierw brał udział w procesie produkcji, wykonując prace mechaniczne, montażowe i konstrukcyjne, aż wreszcie przejął odpowiedzialność za organizację pracy całego działu produkcji.

Rodzinny charakter naszej firmy powoduje, że panuje w niej właśnie rodzinna atmosfera. Naszym pracownikom zapewniamy przyjazne, spokojne warunki pracy. W zamian oczekujemy dokładności, uczciwości i poczucia współodpowiedzialności za losy przedsiębiorstwa. Przez lata udało nam się stworzyć zgrany i oddany zespół, który wraz z narastającymi potrzebami uzupełniamy o kolejnych pracowników.

W myśl dewizy „perfekcyjna staranność”, naszym mottem jest hasło: "Zawsze, gdy sprzedajemy nasze wyroby ogarnia nas smutek... - one nigdy do nas nie wrócą.". Choć do życia podchodzimy z przymrużeniem oka, sprawy jakości traktujemy niezwykle poważnie. Każdy nasz wyrób wykonywany jest z wielką starannością i poddawany dokładnej kontroli jakości.

Dla nas ważny jest każdy klient. Dlatego z uwagą wsłuchujemy się w oczekiwania użytkowników, a niejednokrotnie opracowujemy i wykonujemy zmodyfikowane wersje naszych produktów lub całkowicie nowe konstrukcje, dostosowane do potrzeb konkretnego odbiorcy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i samodzielnego przekonania o niezawodności naszych produktów.