Produkty

Zdjecie glówne

Nasza firma, oferuje szeroki wachlarz urządzeń, a przez cały okres działalności innowacje i rozwiązania, które zostały wprowadzone cieszą się ogromnym zaufaniem.

Wsród takich rozwiazań odnajdujemy nowatorskie, automatyczne przełączniki faz ( AZF ),odpowiedzialne za sprawne działanie urządzeń zasilanych napięciem jednofazowym. Urządzenia z możliwością podłączenia styczników ( AZF-4, AZF-10S ), bądź z mechanizmem blokowania przekaźników ( AZF-10S ).

Za kontrole sieci odpowiadaja czujniki zaniku fazy. Dostepne rozwiązania z jednym stykiem zwiernym, jednym stykiem przełącznym lub dwoma stykami przełącznymi. Czujniki sa wyposażone w regulacje lub z wbudowaną funkcją stałą czasu odpadnięcia czy progu zadziałania. Czujniki zaleznie od modelu posiadają diody informacyjne o stanie sieci: zaniku faz, asymetrii czy kolejności faz. 

Nie mogło zabraknąć systemu załączania rezerwy ( SZR ). Jego zadanie to systematyczna kontrola zasilania urządzenia, a w razie problemów z jedną siecią , przełączenie na rezerwową. Oferta produktowa to również wskaźniki napięć, tzw. lampki. Urządzenia przemyślane w każdym szczególe. Możemy wybrać wśród wskaźników czerwonych, zielonych lub trójkolorowych. 

Nasze rozwiązania to także automaty zmierzchowe, które podzieliliśmy na system montażu i zawarte w nich funkcje. Pierwsze, to montowane na szyne TH, do których można podłączyć sondę walcową lub natynkową. Inne rozwiązanie to gotowe moduły zmierzchowe serii MROK, czyli hermetyczne moduły w zgrabnych i niewielkich obudowach. Zastosowane rozwiązania technologiczne elementów w naszych " zmierzchówkach " dają gwarancję precyzji i bezproblemowej pracy na długie lata.

Kategoria "przekaźniki czasowe" ( PC ), bogata jest w funkcjonalność zamknętą w jednomodułowcyh obudowach. Znajdziemy tu czasówki odpowiedzialne za konkretne działania i ściśle określone przez klienta,np. opóźnionego włączania , wyłączania czy odpadania. Wyjątkiem jest nasz MASTER 3. Przekaźnik czasowy, który odpowiadac może za każdą z tych funkcji. Przekaźnik który dysponuje 28 funkcjami i trzema czasami operacyjnymi. Niezwykle intuicujny i opracowany z niezwykłą precyzją. Idealne rozwiązanie dla automatyki i wysterowania.

Oferta uzupełniona jest o zestawy stycznikowo-przekaźnikowe ( EURO 2/2M ). Urządzenia służące do zabezpieczenia silników przed skutkami pracy niepełnofazowej czy przeciążeniem prądowym oraz kontrolą w razie zmiany kolejności faz. Zestawy to gotowe rozwiązania do natychmiastowej pracy. Szeroki wachlarz wyboru pradu termików, stosowanych w naszych zestawach daje pewność prawidłowej pracy na długie lata.