Witamy na naszej stronie

Posiadamy ponad 26-letnie doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu bezkompromisowych rozwiązań opartych na jakości. Wszystkie nasze urządzenia traktujemy jako bazę do indywidualnych rozwiazań, dostosowanych do potrzeb naszych klientow. Zyskaliśmy tym samym wasze zaufanie tak jak zaufaliście naszym urządzeniom, gdyż wiele z nich nadal funkcjonuje wśród was, spełniająć swoją rolę. Wiele z nich pamięta czasy, gdy firma powstawała w 1993 roku. Dumni jesteśmy, z dotrzymanego słowa o długim i bezproblemowym działaniu, zgodnie z dewizą, że gdy urządzenia wyjadą do klienta, my ich nigdy więcej nie zobaczymy. Reklamacje to zjawisko bardzo rzadko spotykane: za ubiegłe lata 2015-2018 ich odsetek wyniósl niecaly procent. Dlatego tak jak TY, śpimy spokojnie wiedząc że nasze urządzenia czuwają wszędzie tam, gdzie liczy się niezawodność. 

Nasze cele: Zaufanie naszemu doświadczeniu i wasz spokój
Gdybyśmy mieli opisać z czego składają się nasze urządzenia, napisalibyśmy, że z:

  • doświadczenia
  • miłości do tego co robimy
  • solidności i dokładności, prosto z serca

 

ponieważ POLLIN to firma rodzinna, zajmująca się konstruowaniem i produkcją najwyższej jakości urządzeń elektronicznych dla automatyki i elektrotechniki, stawiając przy tym na innowacyjność i solidność.

Niemal każdy nasz produkt to zupełna nowość na rynku w dniu premiery, stanowiąca wzór do naśladowania dla innych producentów. Jako pierwsi wprowadziliśmy na rynek między innymi: czujnik zaniku fazy w jednym module, automatyczny przełącznik faz , jednofazowe i trójfazowe wskaźniki zasilania, pomiarowy wskaźnik napięcia, automat zmierzchowy pozwalający na niezależną regulację progu załączenia i wyłączenia, a także inne niespotykane dotąd na rynku rozwiązania.

Nasza oferta jest systematycznie rozbudowywana. Obecnie zawiera ona urządzenia, których zadaniem jest kontrola sieci, przekaźniki czasowe, a także inne urządzenia – w tym , wskaźniki obecności napięcia, sterowanie oświetleniem, moduły bezpiecznikowe, moduły styków pomocniczych, testery ciągłości przewodów.