Urządzenia elektrotechniczne

Sprawdź naszą bogatą ofertę urządzeń, z którymi używanie maszyn oraz konstrukcji elektrotechnicznych będzie przebiegało sprawniej oraz przyjemniej. W naszym katalogu internetowym znajdziesz między innymi czujniki zaniku faz, które uchronią silnik trójfazowy przez awarią i zniszczeniem, oraz wyłączniki zmierzchowe, z pomocą których zautomatyzujesz swój budynek mieszkalny bądź przedsiębiorstwo.

 
Bogaty wybór elektrotechniki, której możesz zaufać

Nasza firma posiada ponad 25 lat doświadczenia w branży, dzięki czemu wiemy, jakie produkty są godne polecenia. Zagadnienia, takie jak kontrola sieci, czy moduły bezpiecznikowe, nie są nam obce, a ich wybór oraz implementacja to dla nas druga natura. Z doświadczenia wiemy, jaki sprzęt wymagany jest w danej sytuacji, oraz jak poszczególne wybory zmienią przebieg i działanie danej maszyny. Skontaktuj się z nami, a doradzimy Ci jakie produkty wybrać, by osiągnąć wygodę w każdym pomieszczeniu lub bezpieczeństwo użytkowania każdej konstrukcji pod napięciem.

 


 

Czujniki faz - Kontrola sieci

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą przekaźników MKF, które przeznaczone są do zabezpieczania działania elektrycznych silników trójfazowych. Kontrola sieci jest niezwykle ważna, by konstrukcja elektrotechniczna nie uległa awarii lub zniszczeniu.

Zobacz więcej

Automatyczne przełączniki faz

Automatyczne przełączniki faz to niezastąpione urządzenie, dzięki któremu możliwe jest zachowanie równowagi rozprowadzania napięcia pomiędzy różnymi kanałami. Dzięki tym produktom praca silnika elektrycznego będzie przebiegała bezproblemowo oraz stabilnie.

Zobacz więcej

Sterowniki załączania rezerwy

Bez tego produktu praca linii zasilających często potrafi okazać się niestabilna oraz narażona na awarie. Dlatego sterowniki załączania rezerwy są niezbędnym dodatkiem do każdej konstrukcji elektrotechnicznej, która wymaga stabilnej produkcji i odbioru napięcia elektrycznego.

Zobacz więcej

Automaty schodowe

Koniec z manualnym włączaniem światła na klatce bloku mieszkalnego – automaty schodowe to rozwiązanie godne XXI wieku. Proponowane przez nas produkty posiadają czujnik poruszania się, który uaktywnia przepływ prądu i rozjaśnia długie korytarze polskich budynków.

Zobacz więcej

Przekaźniki czasowe

Dzięki nim urządzenia elektrotechniczne będą działały przez tyle godzin, minut i sekund, ile wcześniej ustawisz w opisywanym produkcie. Przekaźniki czasowe, bo o nich mowa, pozwalają na optymalizację progresu automatyzującego rozwiązania domowe lub przemysłowe.

Zobacz więcej

Wyłączniki bistabilne

Wyłączniki bistabilne, zwane również impulsowymi, to niezbędny element każdej sieci elektrycznej, które ma na celu dostarczenie prądu do źródła światła. Ten produkt pełni rolę sterującą, co w praktyce oznacza, iż wysyła on impuls, na skutek którego zmienia się status oświetlenia w pomieszczeniu.

Zobacz więcej

Sterowanie oświetleniem

Precyzyjne sterowanie oświetleniem nie jest jedynie marzeniem z filmów z gatunku sci-fi. Już teraz zamów odpowiednie elementy instalacji, dzięki którym będziesz miał pełną kontrolę nad siecią rozjaśniającą Twoje mieszkanie, dom lub budynek przemysłowy.

Zobacz więcej

Wskaźniki napięcia

Niezależnie od tego, czy jesteś wieloletnim fachowcem, czy amatorem, wskaźniki napięcia to element wyposażenia, bez którego żaden szanujący się elektryk nie ruszy się z domu. Dzięki temu produktowi dowiesz się w którym miejscu wystąpiła usterka i lepiej ocenisz w jaki sposób należy rozwiązać dany problem.

Zobacz więcej

Tester ciągłości przewodów

Kolejnym narzędziem dobrego elektryka jest tester ciągłości przewodów, bez którego trudno ocenić jest w którym miejscu nastąpiła awaria konstrukcji elektrotechnicznej i jak należy podjąć się naprawy lub wymiany występujących w niej elementów łączących.

Zobacz więcej

Moduły styków pomocniczych

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego katalogu internetowego, w którym oferujemy moduły styków pomocniczych. Dzięki nim z łatwością zaimplementujesz lub ulepszysz sieć elektrotechniczną, które jest wymagana do zasilania konstrukcji użytkowych.

Zobacz więcej

Moduły bezpiecznikowe

Szczególnym zainteresowaniem przy naszym bogatym wyborze urządzeń elektrotechnicznych cieszą się moduły bezpiecznikowe, które są praktycznie niezbędne w celu zabezpieczenia sieci elektrycznej przed nagłymi skokami napięcia, które mogą się pojawić w najbardziej nieoczekiwanych momentach.

Zobacz więcej

Euro-2

Pragniemy gorąco polecić produkty z serii Euro-2, które są poważane wśród elektryków na całym świecie. O ich wysokiej jakości może zaświadczyć fakt, iż jest to jeden z najczęściej wybieranych produktów z tej kategorii nie tylko w Polsce, ale i również na całym świecie.

Zobacz więcej