Moduły bezpiecznikowe

Zastosowanie


Moduły serii BIK służą do zabezpieczania wszelkiego rodzaju odbiornikow za pomocą aparatowych wkładów topikowych typu WTA (max. 10A 250VAC).
Wyposazone w oprawkę bezpiecznikową,  z wysoką końcówka pozwalającą na wymianę bezpiecznika bez używania narzędzi.
Moduły bezpiecznikowe dostepne są w wersjach z 1, 2 lub 4 oprawkami.

 

 
 

Dlaczego warto zastosować nasz moduł bezpiecznikowy?


Moduły bezpiecznikowe to urządzenia, które cechują się wysoką jakością wykonania. Każdy element jest precyzyjnie dopracowany, a całość konstrukcji zamyka się w prostej obudowie, wykonanej z tworzywa samogasnącego, które nie stwarza zagrożenia pożarowego, a także bardzo dobrze znosi trudy pracy w różnych warunkach środowiskowych. Proponujemy moduły bezpiecznikowe z jedną oprawką, z dwoma lub z czterema oprawkami. W ten sposób będą Państwo mogli bardzo łatwo dostosować takie urządzenia do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Niewątpliwą zaletą konstrukcji takich urządzeń jest to, że bezpiecznik można wyjąć i włożyć bez konieczności stosowania w tym celu żadnych dodatkowych narzędzi. Można więc tę czynność przeprowadzić bardzo szybko, a przy tym zachowując pełną ostrożność. Warto również wspomnieć o tym, że moduły bezpiecznikowe doskonale funkcjonują w skrajnie niskich, jak i w skrajnie wysokich temperaturach.

 

 
 

Zabezpieczenie odbiornika


Moduły bezpiecznikowe są urządzeniami, które bardzo łatwo można zainstalować, i które mają szerokie zastosowanie ze względu na to, że zabezpieczają każdy odbiornik elektryczny przed następstwami wzrostu pobieranego prądu ponad wartość maksymalną prądu zabezpieczanego odbiornika. Są to urządzenia, które zawsze się sprawdzają, dlatego też warto się na nie zdecydować, zwłaszcza, jeśli naszymi odbiornikami elektrycznymi są dość kosztowne urządzenia, których w razie awarii lub zniszczenia nie da się szybko zastąpić innym urządzeniem tego typu. W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć wyłącznie niezawodne moduły bezpiecznikowe, które prezentują wysoką jakość wykonania, które można zainstalować zawsze wtedy, gdy pragnie się zadbać o doskonały stan odbiorników elektrycznych.