Moduły styków pomocniczych

Rodzaje modułów styków pomocniczych


Moduł styków pomocniczych serii MSP pełną rolę przekaźnikow pomocniczych. W ich obudowach umieścilismy 1 lub 3 pary styków przełącznych galwanicznie odseparowanych, każdy o obciążalności 16A 250V.
Seria MSP zastepuje styki urządzenia o mniejszej obciążalności.
MSP -1
może być zasilany napięciem 230VAC (A1-A2) lub 24V AC/DC (A1-A3)
MSP -3
zasilany jest napieciem 230VAC (A1-A2). 

 

 
 

Zastosowanie


Wybierając moduły styków pomocniczych z naszej oferty, mogą Państwo liczyć na niezawodność tych urządzeń. Poszczególne wyjściowe styki są galwanicznie odseparowane od wejścia sterującego. Warto również wspomnieć o tym, że urządzenia te działają bez zarzutu zarówno w niskich, jak i w wysokich temperaturach.

Konstrukcja modułów styków pomocniczych jest dość prosta, podobnie jak zasada działania. Cały mechanizm zawiera się w jednym module, dzięki czemu można bez trudu znaleźć miejsce na zainstalowanie takiego wspomagania. Obudowa jest wykonana z tworzywa samogasnącego, a więc z takiego, które nie stwarza zagrożenia pożarowego. Warto dodać, że ze względu na zastosowany materiał, obudowa urządzenia jest wyjątkowo wytrzymała, dzięki czemu moduł styków pomocniczych może funkcjonować prawidłowo nawet w trudnych warunkach środowiskowych.

Warto podkreślić, że moduły styków pomocniczych to urządzenia bardzo dobrej jakości, które są dostępne na pięcioletniej gwarancji. Dodatkowym atutem tych urządzeń jest to, że są one wyposażone w czerwoną diodę LED. Dzięki niej zawsze wiadomo, czy moduł styków pomocniczych działa prawidłowo. Urządzenia te są zasilane napięciem dwustu trzydziestu woltów AC (A1-A1) lub dwudziestu czterech woltów AC/DC (A1-A3).

 

 

 
 

Dlaczego warto wybrać moduł styków pomocniczych?


Moduły styków pomocniczych, które są dostępne w naszej ofercie, należą do rozwiązań nowoczesnych, które odpowiadają aktualnym potrzebom użytkowników. Są to urządzenia niezwykle uniwersalne pod względem ich zastosowania, co również przyczynia się do tego, że klienci tak chętnie po nie sięgają. Decydując się na moduły styków pomocniczych, wierzymy, że znajdą Państwo dokładnie takie rozwiązanie, jakie sprosta Państwa oczekiwaniom. Jednak w razie jakichkolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który udzieli wszelkich odpowiedzi i wyjaśnień.